BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

25 žingsniai iki pirmojo milijono !!!

Sveiki.

Matyt atėjo laikas pradėti šitą įdomu ir tuo pačiu ilgą kelią.

Turbūt kiekvienas svajoja apie tai kaip užsidirbti pinigų ir kaip jų turėti tiek, kad užtektų artėjančiai senatvei. Kiekvienas esame perskaitę n knygų apie verslą, laiko planavimą, įtaigą ir t.t., bet niekada nesame viešai iškėlę apie savo tikslus. Manau tam atėjo išūkis ir aš norėdamas tuom pasidalinti ir turėdamas atsakingą užduotį sau ir šitai visuomenei, kurį tikiuosi skaitys ir teiks komentarus, skelbiu šūkį! 25 žingsniai iki pirmojo milijono.

Paslapties čia nebus. Viską ką galvoju ir kaip atlikinėju, išdėstysiu šitame bloge.

Kaip sako, gera pradžia - puse darbo.

Viską pradėsiu (pradėjau) neskirdamas jokių savo finansų. Pagrindinis mano iššūkis: pradėti viską nuo “0″. Pradinis kapitas, kuris atsirado arba pradės generuoti siekiamo tikslo - rastas butelys (gaivaus gėrimo), kurį pristačiau į taromatą ir už jį gavau 0.1 euro centų.

Va čia ir yra pradžia !!!

Sekantis mano tikslas ir iššūkis - nupirkti už 0.1 euro centų tai iš ko galėčiau uždirbti 100 procentų pelno. Kaip tą darysiu ir ką padariau, būtent ir yra mano šito viso blogo tikslas. Ir kiekvienas sekantis laiptelis bus dedaliai aprašytas.

Po kol kas aš tik ant pirmojo laiptelio. Antrasis laiptelis - tai kai kišenėje žvangės 0.2 eur centų :)

Kas dėl 25 žingsnių - tai esmę ir sudaro. Norint pasiekti nuo 0,1 euro centų iki 1 000 000 eur, jog kiekvieną uždirbtą 100 procentinį pelną ir investiciją turiu investuoti ir vėl uždirbti. Po kol kas į savo siekiamą tikslą neįtraukiau laiko, kas manau labai apsunkintu šią užduotį, nors iš kitos pusės atsiranda toks vidinis stabdis. Kad šito išvengti, turiu jam priešnuodį :) Kokį, tai paslaptis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą